Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady przyjęcia do klanu w dywizji Warface
Drodzy gracze!
Do klanu A.T.O.M. w dywizji gry Warface może dołączyć każdy gracz, który często uczestniczy w rozgrywkach PvE i PvP. 
Liczy się dla nas przede wszystkim to ile jesteście w stanie w ciągu tygodnia zgromadzić punktów dla naszego klanu, a nie to
jakie macie statystyki. Nie ważne czy jesteście starymi wyjadaczami, czy dopiero zaczynacie przygodę z Warface!
Obecnie klan w grze liczy ponad 10 aktywnych członków (wielu spoza granic naszego kraju), jest więc jeszcze prawie 40 wolnych slotów. W razie konieczności zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z szeregów klanu Warface osoby, których aktywność w ciągu miesiąca jest niewielka, a miesięczna pula zdobytych punktów nie przekracza 1000. 

Mniej oficjalnie... 
Sam jestem w stanie w ciągu dnia zgromadzić ponad 1000 punktów klanowych, więc od członków wymagam przynajmniej 1/10 tego co jestem w stanie sam osiągnąć.
Nie zwracam uwagi na to jakie statystyki ma dana osoba, nie interesuje mnie to, że np. K/D tej osoby wynosi mniej, niż 1.0 Wink.
Jak niektórzy może już wiedzą, punkty klanowe otrzymujemy za wszelakie rozegrane mecze bez względu na to, czy to tryb PvE, czy PvP.
Jest rzeczą oczywistą, że za wygrane mecze otrzymujemy tych puntów więcej, a za przegrane znacznie mniej.
Obecnie nasz klan przebił się przez najcieńszą powłokę warstw klanów - znajdujemy się w pierwszej 10 000 klanów xD - świetny wynik Big Grin.
Łącznie klanów jest ponad 50 tysięcy, z czego większość to klany tworzone przez 2 - 3 osoby, nie dziwne więc, że dziennie nasz klan pnie się od kilkunastu do kilkuset oczek w górę. Nasz główny cel to TOP 1000 do końca roku 2017. Czy podołamy temu zadaniu? Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości